Wytyczne dla webmasterˇw Google

Wytyczne dla webmasterów Google


Wytyczne, które Google oferuje webmasterom składają się z szeregu dyrektyw, które Google opracował jako przewodnik. Wytyczne te pomagają zagwarantować, że Pańska strona internetowa będzie odnaleziona i zindeksowana przez Google.
Wytyczne Google są określone w 3 częściach, a szczegóły można znaleźć pod tym linkiem.


W Naszych usługach pozycjonowania, tłumaczenia i strukturowania stron internetowych bardzo poważnie traktujemy wskazówki dla webmasterów Google. Potrzeba czasu aby przygotować, a tym bardziej wypozycjonować, dobrze zaprojektowaną i zbudowaną stronę internetową. Nie należy ufać fałszywym reklamom, które obiecują znalezienie się wśród pierwszych 10 stron Google w krótkim czasie.
Tłumaczenie, a następnie pozycjonowanie strony internetowej, tak aby zajmowała ona dominującą pozycję wśród głównych wyszukiwarek wymaga pracy metodycznej: wyboru odpowiednich słów, monitorowania jakości wytycznych różnych wyszukiwarek oraz prawidłowych linków.
Zespół Sti, oferujący usługi w zakresie tłumaczeń i pozycjonowania stron internetowych i zajmujący się projektowaniem stron internetowych, składa się z profesjonalistów, którzy włączą Pańską stronę internetową na rynek niemiecki, angielski i hiszpański, ściśle przestrzegając wytycznych dotyczących jakości, technik i projektowania wymaganych przez wyszukiwarki. Obecność Pańskiej firmy w Internecie pomoże stworzyć jej poważny i profesjonalny wizerunek, co też będzie najlepszą wizytówką, aby przyciągnąć więcej klientów.

Projektowanie i treść, jakość i dane techniczne:

Kiedy strona internetowa zostanie już założona, nasi specjaliści językowi ją przeanalizują w celu dostosowania jej treści i maksymalnej dokładności językowej do języka docelowego. Najważniejszy moment następuje gdy strona internetowa jest już zakończona i próbuje się ją wypozycjonować w różnych katalogach firm i ogólnych. Ten moment jest przełomowy ponieważ wymaga wyboru odpowiednich słów i zwrotów, tak aby osoby odwiedzające takie katalogi dokładnie wiedziały jakie usługi oferuje Pańska firma i co ją odróżnia od innych podobnych ofert na rynku. Dlatego też „Traductores Intérpretes Sti“ oferuje usługi zespołu tłumaczy, którzy ściśle współpracują z webmasterami, tak aby w rozsądnym czasie móc umieścić Pańską stronę internetową na rynku zagranicznym i godnie ją zaprezentować.

Usługi w zakresie optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych
Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych
Usługi w zakresie optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych

     * Specjaliści do analizy słów kluczowych
     * Optymalizacja wyszukiwarki Google
     * Strategiczne łączenie wejścia
     * Optymalizator witryny
     * Tworzenie meta etykiet
     * Optymalizacja hiperłącza
     * Link wewnętrzny, schemat architektury
     * Stałe linki przychodzące i wychodzące
     * Stała forma, link niewzajemny
     * Stworzenie opisu i wygererowanie listy
     * Robots.txt
     * Sitemap.xml


Dolmetscher Service Sti
ul. Cardona 08191 Rubi (Barcelona)
Ennestrasse 51702 Bergneustadt (Nordrhein-Westfalen)
+34622055450
E-mail: arminstraub@stitraductores-interpretes.com
          arminstraub@gmail.com

Kontakt
Tlumacze pisemni Sti
+34622055450
+34697660455
E-mail: arminstraub@stitraductores-interpretes.com