Wiodąca firma na rynku

Nasi pracownicy to dwujęzyczni specjaliści, którzy są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni w dziedzinie tłumaczeń pisemnych i wykonują tłumaczenia wszelkiego rodzaju tekstów, raportów, katalogów, itd., zarówno z dziedzin komercyjnych, naukowo-technicznych, telekomunikacyjnych, jak i społecznych.
Oferujemy szerokie usługi w zakresie tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych:  tłumaczenie na targach, konferencjach, wystawach, pomoc przy negocjacjach, towarzyszenie podczas podróży, wyjazdów, itd. Dostosowujemy się do Pańskich potrzeb.


Jak pracujemy

Stawiamy na rzetelność i poufność i zapewniamy najlepszą ofertę cenową na rynku.
Wykonujemy tłumaczenia zarówno pisemne jak i ustne dla różnorodnych firm i sektorów.
Możecie Państwo wysłać zapytanie pocztą elektroniczną, a my dokonamy bezpłatnej i niewiążącej wyceny w przeciągu 24 godzin.


Cennik


Cennik tłumaczeń pisemnych online
    
                    Cennik tłumaczy ustnych     
            
                Cennik korekty tekstów


Nasza firma oferuje Państwu możliwość otrzymania tłumaczeń drogą internetową w ciągu 24 godzin za dodatkową dopłatą - 40% ceny standardowej.
Możecie Państwo poprosić o wycenę tłumaczenia bez żadnych zobowiązań.


Text Übersetzung
Web-Seiten übersetzungen
Dolmetscher Service
SEO positionierung
"Traductores e Intérpretes Sti" zapewnia gwarancję usług najwyższej jakości, jako że w naszym biurze tłumaczenia wykonywane są tylko przez profesjonalnych tłumaczy. "Traductores e Intérpretes Sti" zapewnia profesjonalne i wysokiej jakości usługi w zakresie tłumaczeń konferencyjnych i symultanicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Oferujemy następujące usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych:

-Tłumaczenie stron internetowych i oprogramowania.
-Tłumaczenia specjalistyczne.
-Tłumaczenie tekstów prawniczych, ekonomicznych, finansowych i naukowych.
-Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych.
-Tłumaczenia przy negocjacjach.
-Wsparcie dla delegacji i osób prywatnych.
-Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych podczas prezentacji produktów na targach.
-Tłumaczenie wszelkiego rodzaju tekstów, publikacji, katalogów, broszur, instrukcji oraz artykułów redakcyjnych.

Kategoria: Usługi w zakresie tłumaczeń

                            


TŁUMACZENIE I POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH.                                                                               
Posiadacie Państwo własną firmę ze stroną internetową i chcielibyście rozszerzyć jej działalność na rynek niemiecki lub angielski? Nasze kompleksowe usługi tłumaczeniowe oferują Państwu możliwość eksportowania strony internetowej na język angielski lub niemiecki w bardzo przystępnej cenie z gwarancją, że witryna będzie przetłumaczona przez dwujęzycznych profesjonalistów i scalona przez profesjonalnych webmasterów.
Nasza firma może poszczycić się ponad 10-letnim doświadczeniem i specjalistami, którzy gwarantują, że w krótkim czasie Pańska strona internetowa pojawi się w największych wyszukiwarkach niemiecko lub anglo-języcznych.
Tłumacze pisemni Sti posiadają bazę danych z 19,000 sklasyfikowanych katalogów, według statystyk na stronie internetowej, gwarancję i język. Jeśli wybierzecie Państwo Pakiet Zaawansowany, nasi webmasterzy umieszczą Pańską stronę internetową w wyszukiwarkach krajów, które Państwa interesują. W Sti stosujemy legalne metody pozycjonowania, tworząc ręcznie połączenia ze słowami kluczowymi najbardziej reprezentatywnymi dla Pańskiej firmy; w ten sposób unikamy niebezpieczeństwa zakupu linków z farm linków - praktyki, która może doprowadzić do wymierzenia kary przez Google za nadużycie.
Nasz Pakiet Profesjonalny oferuje Państwu kompleksowe usługi informatyczne dla stron internetowych, które obejmują zakup domeny z rozszerzeniem, nazwy dla Pańskiej firmy i stworzenie strony internetowej w języku niemieckim lub angielskim przez profesjonalnych webmasterów.
Więcej informacji tutaj:

PAKIET BUSINESS
Tłumaczenie Pańskiej strony internetowej
na jęz. niemiecki, angielski lub kataloński

PAKIET PROFESJONALNY
Tworzenie i zarządzanie Pańską stroną internetową

PAKIET ZAAWANSOWANY
Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych

Tłumacze pisemni Sti
+34622055450
+34697660455
E-mail: arminstraub@stitraductores-interpretes.com

Kontakt
Usługi ekspresowe
Oferowane usługi
Tłumaczenie dokumentów
Tłumaczenie stron internetowych
Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych
Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych